wtorek, 31 października 2017

Zrób sobie ozdobę choinkową część 2

Witajcie Kochane,
dzisiaj tak na mega szybko wpadam do Was z ozdobami choinkowymi. He he he dobrze czytacie :) W Klubie Twórczych Mam pojawiło się Świąteczne wyzwanie Zrób sobie ozdobę choinkową. W poprzednim miesiącu wzięłam udział, więc i w tym chciałam kontynuować zabawę.
Poprzednim razem moje bombki to był zbiór absolutnie przypadkowy, tym razem postawiłam na szydełko. Coś mnie zawsze na jesień ciągnie do szydełkowania :) To chyba przez to, że można się zbunkrować pod ciepłym kocykiem w wygodnej pozycji i nie ma za dużo "produktów" do wyciągania (i chowania). Ot leniwieję na jesień.

Znalazłam na YouTube tutka na szydełkowe sopelki. Robi je Ania Crochetpl i są naprawdę proste a tutek świetnie zrobiony. Spodobały mi się więc postanowiłam je udziergać i oto efekt (wybaczcie, że jedno zdjęcie i tak kiepskie ale na świeżo i szybko robione; jutro zrobię w dzień i wymienię):Swoją drogą sopelki były zrobione już dawno, ale czekały na usztywnienie. Użyłam niezawodnego preparatu Ługa - pięknie pachnie i usztywnia niemal na kamień. Próbowałam kiedyś krochmali domowej roboty ale nic z tego nie wyszło. 

Rozpędziłam się z szydełkiem i powstały też śnieżynki, ale one jeszcze się suszą także będą na inny raz.

I banerek:
Zapraszam na następnego posta, bo będzie z cukierkami :) He he he cukierek albo psikus :P były u Was Łakomczuszki????  U nas tak. My osobiście nie obchodzimy tego święta zza oceanu ale Szymek był ciekawy to otworzyliśmy drzwi i cukierek też znalazł.

Uciekam :*

Miłego dnia.
Buziaki :*
Ania

8 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za odwiedzenie mojego bloga. Zapraszam ponownie i pozdrawiam :)